Hilal mahallesi Demirdöküm servis

Hilal mahallesi Demirdöküm Servisi

Hilal mahallesi Demirdöküm Servisi

Hilal mahallesi kombi servisi

Kombi Bakımı Ve Tamiri

Hilal mahallesi demirdöküm servisi Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı gideren demirdöküm kombileriniz için önemi hayatımızda ayrı bir yeri vardır. Kombi servisini her nerede olursanız olun bizlere hizmet vermek için hazır durumdadırlar. Bazı kombi servislerinin 24 saat hizmetleri bile bulunmaktadır. Bünyelerinde bulunan profesyonel ekiplerle bizlere hizmeti vermek için daima hazır bulunmaktadır. Kış aylarında bozulan kombilerimizin işçilik ve yedek parça masraflarını garanti kapsamı dâhilinde 2 yıl boyunca onlar karşılamaktadır. Yaptıkları işin ve tadilatın garantisini vermek bu servislerin ne kadar titiz çalıştıklarının garantisidir. Kombi servisi yaptığı bakım ve onarım işlemlerinde kombi servisinin yaptı hiçbir işlemden servis ücreti kombi sahibinden talep edilmez. Çağımızın gelişmiş teknolojinin etkisiyle artık kombiler vazgeçilmez ve yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir. Evlerimizdeki sobalarımızın ve odunlu şofbenlerimiz hurdalıklara kaldırıldı.

Demirdöküm Hilal mahallesi Servis

Hilal mahallesi demirdöküm servisi ve demirdöküm ısıtma ve soğutma cihazları sayeesinde bu sobaların ve sohpenlerin yerini doğalgazla çalışan ve herhangi bir pisliği olmayan temiz tüketim olarak doğaya zara vermeyen kombilerimiz aldı. Bu kadar özelliği bulunan kombilerin ise zamanla bakımları yapılması gerekmektedir. Yapılması gereken bu bakımların işinin ehli olan bir servis olmalıdır. İmdadımıza Kombi servisi devreye girmektedir. Çalışan kişilerin profesyonel olmasına dikkat etmeliyiz. Soğuklar bastırdığında herhangi bir sıkıntı çıkarmamak için kombilerimizin bakımlarının her yıl yaz aylarında yapılması gerekmektedir. Bakımları yapacak olan servis şirketinin bağlı olduğu firma tarafından sınava ve eğitime tabi tutularak alınması ve işe başlatılması gerekmektedir.

Hilal mahallesi kombi bakım
Hilal mahallesi sancaktepe demirdöküm
24 saat hizmet

Hilal mahallesi Demirdöküm Servis Çağrı Merkezi

Anadolu Yakası

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemlerine aktif ve ekonomik demirdöküm servis imkanı sunan beyaz eşya firmamız, gece gündüz sizlere cihazlarınızdaki problemlerinizde yardımcı olmaktan gurur duyar.

Sancaktepe Hilal mahallesi Demirdöküm Servisi Mahalleler

uzman teknik servis

Demirdöküm cihazınızdaki problemleri kombi, klima, hidrofor veya kazan brülör sistemi olsun sizlere aynı gün içinde saat farkı gözetmeksizin müdahale eder. İşlemmi yapmadan önce keşif yapan teknisyenlerimiz kabul ettiğiniz takdirde işlemi bitirdikten sonra ücreti almadan servis raporu düzenler. Servis raporunuzu almayı unutmayınız.