Demirdöküm servis

Sancaktepe Demirdöküm Servisi

Sancaktepe Demirdöküm Servisi

demirdöküm kombi servisi

Kombi Bakımı Ve Tamiri

Sancaktepe demirdöküm servisi. Günün 24 saati arayıp ulaşabileceğiniz mükemmel teknik servis. Mekânlarımızda bulunan dört mevsim ihtiyacımız olan kombilerimizin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kontrollerinin ve bakımlarının zamanında yapılmamasından kaynaklanan kombilerin ömürleri kısalmaktadır. Kombi bakımı yapılmayan kombilerin verimi düşer ve doğalgaz tüketimi artar. Artan tüketimden dolayı doğalgaz faturaları da artmaktadır. Sezonluk kontrollerimizin yanında çalışma süresi uzun olan kombilerin çalıştırmadan önce kombi bakımından geçirmekle gelecekte yaşanacak kötü sorunların önüne geçmiş olursunuz. Kombimizin iç tesisatında bulunan ve ayrı bir önem arz eden iletken parçaların dış etkenlerden zarar görüp görmediğini kontrol etmemiz kombimiz için sağlıklı çalışmasını sağlarız. Kombimizin çalışmasını sağlayan elektrik aksamının da demirdöküm sancaktepe servisi kadar profesyonel elektrik uzmanlarınca bakımları yapılmalıdır. Kombilerin suyun yeterlilik ve basınçölçerlerinin güvenirliliği ve tesisat suyunun boşaltılıp tekrardan doldurulması kombimizin ve tesisatımızın temiz kalması için önemlidir.

Demirdöküm Sancaktepe Servis

Kombi bakımı yaparken yapmamız gerekenlerden bir tanesi de su tesisatının ve peteklerin yalıtım kontrolünün yapılması gerekmektedir. Peteklerdeki suyun boşaltılıp petek temizliği yapıldıktan sonra tekrardan temiz su ve tesisatta bulunan herhangi bir zayıf noktanın arızasının giderilmesinden sonra suyun basılması gerekmektedir. Kombi tesisatımızın içerisinde bulunan suyun değişiminden sonra havasını almayı unutmayın. Bakılarını yapıtlıktan sonra daha önce harcadığınız doğal gaz faturalarında yüzde yirmi beş daha az sarfiyat olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Belki çok önemli değil ama tavsiyeler bazen hayatınızda inanılmaz değişikliklere neden olabilir. Sancaktepe demirdöküm servisi herdaim sizinle.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Sancaktepe Demirdöküm Servis Çağrı Merkezi

Anadolu Yakası

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemlerine aktif ve ekonomik demirdöküm servis imkanı sunan beyaz eşya firmamız, gece gündüz sizlere cihazlarınızdaki problemlerinizde yardımcı olmaktan gurur duyar.

Sancaktepe Demirdöküm Servisi Mahalleler

uzman teknik servis

Demirdöküm cihazınızdaki problemleri kombi, klima, hidrofor veya kazan brülör sistemi olsun sizlere aynı gün içinde saat farkı gözetmeksizin müdahale eder. İşlemmi yapmadan önce keşif yapan teknisyenlerimiz kabul ettiğiniz takdirde işlemi bitirdikten sonra ücreti almadan servis raporu düzenler. Servis raporunuzu almayı unutmayınız.