Demirdöküm servis

Demirdöküm Petek Temizliği

Demirdöküm Petek Temizleme

demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Radyatör Bakımı Ve Tamiri

Kombilerinize bakım yaptırırken peteklerinizide kontrol ettiriyormusunuz? Kullandığınız radyatör ve petek sistemlerininde bakıma ihtiyacı vardır. Sürekli su sirkülasyonu halinde bulunan petekleriniz zamanla kireçlenmeye, sulardaki tortular yüzünden çamurlaşmaya başlarlar. Radyatör ve petek bakımlarının en azından 4 yada 5 yılda bir olarak mutlaka bir demirdöküm teknik servis tarafından yapılması gerekmektedir. Buna bağlı olarak kombinin çalışma performansı, ısıtma ve sıcaklık değerlerinin kontrolleri ve zamanla aşınan parçaların yenisi ile değiştirilmesi hem daha ekonomik bir yakıt tasarrufu sağlayacaktır hem de ilerleyen zamanlar da kombinin daha büyük arızalar çıkartmasının önüne geçilecektir.

Demirdöküm Kombi Temizliği

Tıkanan petekleriniz ilaçlı veya ilaçsız saf su ile temizlenir. Hem yakıttan hemde ısınmadan tasarruf etmek istiyorsanız. Peteklerinizin bakımını ihmal etmeyiniz. 7/24 Demirdöküm kombi servisi hizmeti veren firmamıza sizde gelerek kombiniz için gerekli olan teknik bakımı yılda en az iki defa hesaplı fiyatlara yaptırabilirsiniz. Kombi Servisi firmamız bünyesinde çalıştırdığı uzman ve deneyimli kişilerden oluşan bir ekip ile profesyonelce hizmet vermektedir.

Eğer sizde ileride kombinizin büyük bir teknik sorun çıkartmasını istemiyor ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız hemen Kombi demirdöküm servisi firmamıza gelerek Kombi Bakımınızı yaptırabilirsiniz.Kombi Bakımı ve Kombi Tamiri hizmeti veren firmamız sizlere en iyi ve en güzel şekilde hizmet vermek için sorumluluk bilinci ile çalışıp hizmet vermektedir. Böylelikle kusursuz ve sorunsuz bir hizmet ortaya çıkarak müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadır.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Demirdöküm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemlerine aktif ve ekonomik demirdöküm servis imkanı sunan beyaz eşya firmamız, gece gündüz sizlere cihazlarınızdaki problemlerinizde yardımcı olmaktan gurur duyar.

Demirdöküm Servis İlçeler

uzman teknik servis

Demirdöküm cihazınızdaki problemleri kombi, klima, hidrofor veya kazan brülör sistemi olsun sizlere aynı gün içinde saat farkı gözetmeksizin müdahale eder. İşlemmi yapmadan önce keşif yapan teknisyenlerimiz kabul ettiğiniz takdirde işlemi bitirdikten sonra ücreti almadan servis raporu düzenler. Servis raporunuzu almayı unutmayınız.