Demirdöküm servis

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm Kombi Bakım

demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Kombi Bakımı Ve Tamiri

İşinde uzman, doğa dostu, kaliteden ödün vermeyen kombi servisiniz siz müşterilerine hak etmiş olduğunuz kalitede hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Sizlerin günlük hayatınızda doğalgazın gelmesi ile birlikte dâhil olan kombilerinizin montajları, tamirleri, bakım ve onarımlarını 7/24 yapan hızlı demirdöküm kombi servisiniz olarak artık sizlere bir telefon kadar yakınız. Online olarak ya da telefonla bizlere yapmış olduğunuz ürün şikâyeti kayıtlarınız tarafımızca alındıktan sonra, incelenerek adresinize kadar olabilecek en kısa süre içersinde gelerek ürünleriniz yerinde bakım ve tamirlerinizi yapıp, sizlere kesin çözümler sunuyoruz.

7/24 Demirdöküm Kombi Servis

Kombilerinizin kesintisiz bir şekilde uzun yıllar çalışabilmeleri için düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Düzenli aralıklarla yapılacak olan bu bakım kombinin verimini artırır, ömrünü uzatır. Yapılan düzenli bakımlar sırasında servisimiz tarafından fark edilen bir arıza henüz küçükken çözüme ulaştırılır. Bu arıza sırasında kombinin değişiminde kullanılan parçalar servisimiz tarafından en hızlı şekilde temin edilir. Parçaların güvenirliği ve orijinalliği bizlerin hizmet anlayışı için çok önemlidir. Tamir işlemlerinde kullanılan bu parçalar sizlere daha ekonomik servis hizmetleri sunabilmek adına garanti kapsamı içersinde değişimleri yapılır.

kombi bakım

Hızlı demirdöküm kombi servisiniz ihtiyacınız olan her an yanınızda. Sorunlarınızın çözüme ulaşabilmesi için bizleri aramanız yeterlidir. Kaydınızın alınması ile birlikte gerekli olan işlemleri başlatarak sizlere en hızlı, kaliteli hizmetler sunuyoruz.

kombi tamiri

Sizleri oluşabilecek kombi tehlikelerine karşı bilgilendiriyor, kombinizin bu duruma sebebiyet vermemesi için ihtiyacı olan bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

24 saat hizmet

Yıl içersinde düzenlemiş olduğumuz kampanya hizmetlerinde sizleri bilgilendiriyor, kampanya dâhilinde sizlere daha sağlıklı kombiler sunabilmek adına tam kapsamlı kombi bakımlarınızı hızlı kombi servisiniz olarak yapıyoruz.

Demirdöküm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemlerine aktif ve ekonomik demirdöküm servis imkanı sunan beyaz eşya firmamız, gece gündüz sizlere cihazlarınızdaki problemlerinizde yardımcı olmaktan gurur duyar.

Demirdöküm Servis İlçeler

uzman teknik servis

Demirdöküm cihazınızdaki problemleri kombi, klima, hidrofor veya kazan brülör sistemi olsun sizlere aynı gün içinde saat farkı gözetmeksizin müdahale eder. İşlemmi yapmadan önce keşif yapan teknisyenlerimiz kabul ettiğiniz takdirde işlemi bitirdikten sonra ücreti almadan servis raporu düzenler. Servis raporunuzu almayı unutmayınız.