Petroliş mahallesi Demirdöküm servis

Petroliş mahallesi Demirdöküm Servisi

Petroliş mahallesi Demirdöküm Servisi

Petroliş mahallesi kombi servisi

Kombi Bakımı Ve Tamiri

Petroliş mahallesi demirdöküm servisi ilkelerinden ödün vermeyen hem ekonomik hem de sempatik ekipleri ile teknik servis sektöründe lider bir firmadır. Isı ve sıcak su kullanımı için evin bütün alanlarında aynı konforu sağlayan kombilerin bakımı, özellikle soğuk günlerin haberci havalarının yaşanmaya başladığı günlerde çok daha büyük önem arz eder hale gelmektedir. Kombi servisimiz kaliteli hizmet anlayışı ile sorunsuz çalışmalar yürütmekte, cihazınızdan yüksek verim alabilmeniz için her ayrıntı tek tek gözden geçirilmektedir. Bakım için cihazınızın içerisindeki yanma odası brülörü, kalorifer dönüş hattı filtresi, fanı tozlardan arındırılır. Kombinizin çalışma esnasında özellikle bu kısımlarda kirlenmeler oluşur, yapılmayan bakım tıkanmalara neden olur. Sıcak su ve kalorifer yanma durumu da önemli maddelerdendir. Bacalı kombilerde baca temizliği de büyük önem taşımakta, ihmali hayati tehlikelere ulaşan sorunlara yol açmaktadır. Yoğuşmalı kombilerin ise baca çıkışlarında su haznesi ve kalorifer gidiş hattı tozlanmalarla tıkanabilecek en tehlikeli alanlardan olarak temizliği de ilk yapılacak alanlardan olmaktadır.

Demirdöküm Petroliş mahallesi Servis

Petroliş mahallesi demirdöküm servisi teknisyenleri oluşabilecek her türlü arızada da profesyonel ekipleri ile kaliteli işler çıkarmakta, pratik çözümler geliştirerek en kısa zaman içersinde cihazınızın tamir işlemi tamamlanmaktadır. Kombinizden su akıyorsa, açık olduğu halde ısıtmıyorsa, patlamalı yanıyor, su açıldığında peteklerinizde sıcaklık yükseliyorsa uzman teknik ekiplerimizle irtibata geçmelisiniz. Kombi servisi olarak yapacağımız her işlemin doğal gaz kullanımında sorunları önleyeceğinin farkında olarak montaj, bakım ve onarım işlemlerinde işinin eğitimini almış, sürekli kendini yenileyen teknik ekipleri ile kaliteli hizmetler vermektedir. Sorunsuz hizmet anlayışı ile cihazınızın performansında düşüşler yaşanmaması adına titizlikle çalışan teknik servis elemanlarımıza ihtiyacınız olduğu her anda anında ulaşabileceksiniz.

Petroliş mahallesi kombi bakım
Petroliş mahallesi kartal demirdöküm
24 saat hizmet

Petroliş mahallesi Demirdöküm Servis Çağrı Merkezi

Anadolu Yakası

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemlerine aktif ve ekonomik demirdöküm servis imkanı sunan beyaz eşya firmamız, gece gündüz sizlere cihazlarınızdaki problemlerinizde yardımcı olmaktan gurur duyar.

Kartal Petroliş mahallesi Demirdöküm Servisi Mahalleler

uzman teknik servis

Demirdöküm cihazınızdaki problemleri kombi, klima, hidrofor veya kazan brülör sistemi olsun sizlere aynı gün içinde saat farkı gözetmeksizin müdahale eder. İşlemmi yapmadan önce keşif yapan teknisyenlerimiz kabul ettiğiniz takdirde işlemi bitirdikten sonra ücreti almadan servis raporu düzenler. Servis raporunuzu almayı unutmayınız.