Demirdöküm servis

Demirdöküm Kart Tamiri

Demirdöküm Kombi Kart Tamir Servisi

demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Kombi Bakımı Ve Tamiri

Demirdöküm kombiler akıllı cihazlardır. Bu sistemin düzgün çalışması için bünyelerinde birer elektronik ana kart bulundururlar. Ne varki kombi ana kartlarıda diğer beyaz eşyalar gibi rutubet ve eskimeden dolayı yıpranırlar. Günümüzde kombi kart fiyatları yüksek rakamlar olduğu için biz demirdöküm kombi kart tamir servisi olarak, arızalanan demirdöküm kombi kartlarınızı tamir ediyor, bir sene boyunca herhangi bir arızaya karşı garanti veriyoruz.

Kart Tamiri 1 Yıl Garanti

Evlerimize herhangi bir sistem yaptırdıktan sonraki aşamada önemli olan yapılan işlemin ne kadar kullanılabilirliği, işten ne kadar verim alınacağı ve bozulma, arızalanma, sorun çıkma durumda teknik servis hizmetinin ne kadar önemli olduğu kuşkusuz en önemli konulardan bir tanesidir. İşlemlerin yapım öncesi, yapım aşaması ve yapım sonrası olarak hepsi bir düzenli plan program çerçevesinde olması gerekmektedir. Daha tesisat işlemine başlamadan önce gerekli kontrollerin yapılması alt yapı şemasının çıkartılması ve kombinin nereye konulacağının kararlaştırılması da önemli hususlardan bir tanesidir.

Kombi sistemi kurulum aşamasında kontrollerin tek tek olarak ve aksatmadan yapılması ileride herhangi bir sorunla karşılaşmanın önüne geçecektir. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi ise alttan giden su borularından herhangi bir kaçak olmadığının tespitini en iyi şekilde yaptırmak ve bu kontrollerin yapıldığına dair gelen teknik servis firmasından bir sureti onaylı belge almaktır. Bu sebeple herhangi bir sorunla karşı karşıya kalındığı zaman elinizde ki belge ile sorunlar daha çabuk bir şekilde çözülecektir.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Demirdöküm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemlerine aktif ve ekonomik demirdöküm servis imkanı sunan beyaz eşya firmamız, gece gündüz sizlere cihazlarınızdaki problemlerinizde yardımcı olmaktan gurur duyar.

Demirdöküm Servis İlçeler

uzman teknik servis

Demirdöküm cihazınızdaki problemleri kombi, klima, hidrofor veya kazan brülör sistemi olsun sizlere aynı gün içinde saat farkı gözetmeksizin müdahale eder. İşlemmi yapmadan önce keşif yapan teknisyenlerimiz kabul ettiğiniz takdirde işlemi bitirdikten sonra ücreti almadan servis raporu düzenler. Servis raporunuzu almayı unutmayınız.